Nariai

Paulius Jarlas Ragnaras
Ragnaras - mūsų gerbiamo klubo dar labiau gerbiamas jarlas. Jo ankstyvųjų viduramžių diduomenės rekonstrukcija pasireiškia tam laikmečiui būdinga mąstysena (į tai įeina didelio alaus kiekio vartojimas, ištvirkusių anekdotų laidymas ir, be abejo, daug kovų ir girtų, bei nelabai, šokių). Garsiausias žygdarbis apdainuotas klubo sagoje "Vikingaaas be kelnių", jis taip pat vienas iš žaidimo „Pabadyk girtą jarlą pagaliuku" steigėjų.
Tomas Keperis
Keperis – kadaise buvo nuožmus berserkas, savo nežmonišku staugimu stingdęs kraują priešų gyslose. Tačiau po gautos nedidelės traumos, tapo luošiu, bailiu ir didžiausiu veltėdžiu, kokį tik įmanoma sutikti barbarų tarpe. Nė viena iš šių savybių nepadeda jam susirasti žmonos, tad buvusį berserką dažniausiai sutiksite girtą, piktą ir niurzgantį ant visų. Dabar Keperio didžiausias pomėgis – rinkti ir skleisti gandus, bei kiršinti žmones.
Mindaugas Mindaugas
Mindaugas - kažkada buvo puikus, jaunas ir labai gražus vaikinas. Tačiau metams bėgant, jaunystė ir grožis jį paliko, dėl to jis pasidarė piktas, irzlus ir sklinda kalbos, kad bendrauja su visokiais valkatom. Mėgsta jis gert stiprius gėrimus, o prisigėręs tampa dar piktesnis ir būtinai turi ką nors apvemt. Nepaisant to - jis išliko puikus medžio drožėjas ir apdirbėjas. Neseniai gavo iš kirvio į galvą ir tapo kaimo luošu kvaileliu.
Kęstas Kęsts
Kęsts nuo mažumės buvo karštai tikintis krikščionis. Ne veltui jis įstojo į kryžiokų ordiną ir ten net tapo seržantu! Tačiau, kaip ir kožnas didis žmogus, Kęsts taip pat turėjo problemų - jam patiko įvairūs burbuliuojantys ir degantys gėrimai. Kęsts gėrė viską. Kartą pergėręs jis nusprendė, kad "tikrasis" Dievas gal ir nėra tikras iš viso, todėl pabėgęs iš ordino prisijungė prie "Utgardo", kur kartu su baltais ir vikingais kovoja prieš kryžiaus brolius.
Aušra Aušra
Aušra – daugkartinė nugalėtoja ir prizininkė įvairių moteriškų rungčių visose baltų, lyvių ir slavų žemėse. Ji negailestingai triuškina savo varžoves kiaušinių mėtymo, kopūstų pjaustymo, galvos ridenimo rungtyse. Kuomet nebando įrodyti kitoms patelėms savo sugebėjimų, Aušra dažniausiai imituoja darbą prie audimo staklių ir paslapčia akimis nurenginėja praeinančius kariūnus. Aušros sriuba (ar ją reikėtų vadinti koše?) yra tikra atgaiva po kovų išalkusiems klubo vyrams.
Eglė Eglė
Eglė - tai gražioji jarlo mergina. Neužčiaupiama lakštingala, kuri tiesiog negali nedainuoti. Puiki sutenerė, dažną vakarą atvedanti į Utgardo stovyklą pulką savo dainuojančių draugių. Taip pat Eglė yra pagarsėjusi kaip labai naginga siuvėja ir audėja, pas kurią rūbus užsako ir valstiečiai ir didikai. Net jarlas Ragnaras laukia eilėje savo rūbų, o tuo tarpu yra vaikų pirštais badomas ir vadinamas "Vikingaaaas be kelnių".
-------------
Tadas Kepalas
Kepalas - klubo garbės narys. Patyręs kovų veteranas, dienomis saugodavęs klubo alų savo pilve, o naktimis galabijęs pelkių demonus, kad šie nedrumstų jarlo ramaus miego. Ne vieną dešimtį šlovinančių Kepalą posmų yra parašę skaldai, ir šiom dienom dar galima išgirsti kaip mamos prieš miegą vaikams porina apie narsųjį Kepalą. Taip pat verta paminėti, kad iki šiol Utgardui užuovėją suteikia Kepalo rankomis pasiūta palapinė.